A A A
Niezwykłe wakacje

"Chyba nigdy w wakacje nie mieliśmy tylu gości" - stwierdziła jedna z naszych Sióstr, dziękując jednocześnie Bogu za błogosławieństwo, które otrzymaliśmy. Niemal w każdym tygodniu mieliśmy jakichś niespodziewanych gości. Piękne nabożeństwa i usługi, żywe pieśni i obfite błogosławieństwo będące udziałem wszystkich uczestników. Po nabożeństwie wspólna kolacja (to w tygodniu) lub obiad (w niedzielę). Chwała Panu Bogu, że sprawił nam tak miłe niespodzianki.

I tak, oprócz już wspomnianych, gościliśmy pastora z Wejherowa - Pawła Jurkowskiego z Danielem Lemke ze Szczecinka.

Brat Roman Jawdyk - prezbiter naczelny ChWZ

Prezbiter naczelny ChWZ, Roman Jawdyk z Legnicy odwiedził nas razem z Krzysztofem Szczechowskim.
Niezależnie od tego przybyło kilka osób i ich zboru i mieliśmy "legnickie" nabożeństwo (fot. poniżej). Goście z Legnicy, Świnoujścia i Wrocławia
Jan TołwińskiPo wielu latach odwiedził nas Brat Jan Tołwiński z Warszawy, który w początkowych latach naszego zboru odwiedzał nas z ewangelizacyjnymi usługami. Mieliśmy co wspominać.

Doczekaliśmy się ponownej wizyty gości z Ukrainy, ze zboru w Nowowołyńsku, który wspomagamy misyjnie. Oprócz zwiastowania Słowa przez pastora Włodzimierza, mogliśmy słuchać pięknie wykonanych, poruszających pieśni w wykonaniu Liny i Loni z dziećmi. 

Goście z Ukrainy

Gościom dziękujemy serdecznie, życząc im wielu Bożych błogosławieństw w życiu i służbie. Mamy nadzieję, że nie były to ostatnie takie wakacje.

Bogu dziękujemy, że obficie wylewał swoje błogosławieństwo. Cieszymy się, że w tym zsekularyzowanym społeczeństwie są ludzie oddani całym sercem Bogu, służący Jemu i bliźnim.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania nabożeństw z udziałem gości, które będą sukcesywnie publikowane.

Waldemar Świątkowski
Kościół Chrystusowy w Połczynie Zdroju